تبلیغات
دوست داشتنی های من
دوست داشتنی های من
"امام صادق(ع)می فرماید:قلب انسان حرم خداست;در حرم خدا غیر خدا را جا ندهید."

ملکا ذکر تو گویم که توپاکی وخدایی             نروم جزبه همان ره که توام راهنمایی
سلام خدای خوبم! اومدم تا با تو حرف بزنم!با تو که زیبا ترینی! با تو که مهربان تربنی! با تو که بزرگ ترینی! با تو که غفارترینی! با تو که...چه بگویم که لایق تو باشد؟! چه بگویم که تو را وصف کند؟! تو که خود صاحب صفتی!
هر چیزی که می بینم، از تو سرچشمه می گیرد و تو را می خاهد جلوه گر سازد! همه نشان از تو دارند! جالب است! خروس که حیوانی بیش نیست و حیوانات هم عقل ندارند، صبح، ظهر، عصر، مغرب، شب تو را صدا می زند و صدایش را به عشق تو سر می دهد! بعضی اوقات هم دلش دوباره می کشد و بین این ها هم تو را صدا می زند!
خدایا،خدای خوبم! خیلی خیلی خیلی دوست دارم! البته در حدی نیستم که تو را دوست داشته باشم ولی به اندازه ی کوچکی خودم تو را دوست می دارم.
فقط تویی که لایق عشقی! فقط تویی که می توانی تقش معشوق را به خوبی ایفا کنی! این کلمات گنجایش خوبی های تو را ندارند و نمی توانند تو را توصیف کنند! دست من هم بیش از این توان نوشتن ندارد، البته دست من نه! تو به من دست دادی تا بتوانم با آن بنویسم! از تو بنویسم!
خدایا،خیلی خیلی خیلی دوست دارم! چون، بزرگی در تو معنا پیدا می کند و 
می دانم که بی جوابم نمی گذاری، از تو خواسته هایی دارم. کوچک اند و بزرگ نیستند! البته تو می توانی همه چیز را برآورده کنی و نشدی، در فرهنگت و در قانونت وجود ندارد!
خدایا! دلم می خواهد:
مریضی روی تخت بیمارستان نباشد...دلم می خواهد دشمنان تو نابود شوند...دلم می خواهد جوانان مملکت موفق شوند و معنای زندگی را درک کنند...دلم
می خواهد همه به عشق تو برسند و تو را در پشت خودشان حس کنند و پشتشان گرم باشد...دلم می خواهد کودکان سوریه، عراق، فلسطین در کوچه های خودشان بخندند و شاد باشند...هر چه بگویم کم است! اما می دانم که می توانی
انجام دهی...
تو خدایی! جز تو کس دیگری نیست! و در آخر از تو می خواهم امامت،
فرستاده ات، ظهور کند و جهان را پر از عدل سازد خدایی بودن را به ما یاد دهد! اسلام واقعی را، اسلام محمدی را، به ما یاد دهد و زندگی را به کاممان شیرین سازد!" آمین یا رب العالمین"       
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 خرداد 1396 توسط زهرا
درباره وبلاگ

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

نویسندگان

موضوعات

نظر سنجی

لینكستان

آمار سایت


مرجع کد آهنگ برای وبلاگ

کد همین آهنگ


دانلود آهنگ

کد هدایت به بالا

ابزار وبلاگ نویسی

ابزار وبلاگ

کد کج شدن گوشه تصویر

کد بزرگ شدن و سایه دار شدن تصاویرکد متحرک سازی عنوان وب


راهنمای وبلاگ نویسان
ابزار رایگان وبلاگ


قالب وبلاگ